KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14676363
nr 1467 6363
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Västerbron, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 45x54, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:13:21
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm